Beania regularis is een mosdiertjessoort uit de familie van de Beaniidae.Bock, P. (2012). Beania regularis Thornely, 1916. In: Bock, Phil; Gordon, D. (2012) World list of Bryozoa. Geraadpleegd via: World Register of Marine Species De wetenschappelijke naam van de soort is voor het eerst geldig gepubliceerd in 1916 door Thornely. (1916). Report on the Polyzoa collected by Mr James Hornell at Okhamandal in Kattiawar. Report to the Government of Baroda on the Marine Zoology of Okhamandal in Kattiawar, 2: 157-165

Categorie:Beaniidae