Onderstaande lijst geeft een overzicht van de persiflages en gastrollen in De TV Kantine.

Persiflages van Carlo & Irene Personages die in de videoclip van 'Fienger, Fienger, Fienger' te zien zijn, zijn met een asterisk (*) aangegeven. Personages die in de videoclip van 'Holland is...' te zien zijn, zijn met een dubbele asterisk (**) aangegeven.

Personages die te zien zijn in de bekendmaking van de Top 10 TV-momenten op het Televizier-Ring Gala zijn met (***) aangegeven.

A PersoonBekend van...Aflevering(en)Aart Staartjesacteur en regisseur1.2, 8.6Ad Visserpresentator5.7, 12.1 t/m 12.6Adam CurryNederlands-Amerikaanse ondernemer en presentator3.1Addy van den Krommenackercouturier6.1 t/m 6.3, 6.5AdeleEngelse popzangeres7.4Adjetypetje van Arijan van Bavel1.3Adriaan van Disauteur, journalist en televisiepresentator8.3Agnes Brinkhorstpersonage uit Celblok H7.4Al Bundypersonage uit Married... with Children3.3, 3.6Albert Verlindemusicalproducent en presentator1.3, 1.5, 5.2, 6.1 t/m 6.6, 8.2, 10.4, 12.2Alberto Stegemanjournalist en presentator2.4, 7.2Ali B **rapper en presentator1.1, 1.4, 1.5, 5.3, 6.1, 6.2, 6.4, 6.5, 8.3, 8.5André van Duinkomiek en tv-persoonlijkheid3.1, 10.3André Rieuviolist1.4Andries Kneveltheoloog, schrijver en presentator1.9Andy van der Meijdeex-profvoetballer7.1 t/m 7.6Angela Groothuizenpresentatrice en zangeres1.5, 1.7, 3.1, 3.3, 3.5, 3.8, 4.1 t/m 4.7, 5.4, 5.6Angela de Jongjournaliste en televisierecensente9.1 t/m 9.3, 10.1, 10.2, 10.4, 11.5, 11.7Angela Schijfactrice, jurylid Superkids8.1 t/m 8.4Ankie Broekers-Knolpolitica12.6Anky van Grunsvendressuurrijdster1.7, 3.4, 3.8Annechien Steenhuizenpresentatrice6.4, 9.2, 10.3Annemarie van Gaalondernemer 7.4Annemarie JorritsmaVVD-politica, burgemeester Almere6.2, 6.6, 8.2Anniko van Santenpresentatrice van Opsporing Verzocht4.1, 4.7, 8.3, 8.4Anny Schilderzangeres3.4, 11.3, 11.4, 11.6, 11.7 Anoukzangeres7.1 t/m 7.4, 9.6Ans Markuskunstenares1.1 t/m 1.8Antje Monteiromusicalartiest, zangeres en presentatrice8.1Antoinette Hertsenbergpresentatrice2.5, 11.5Antonpersonage uit De Luizenmoeder9.3Ariana GrandeAmerikaans actrice en zangeres 7.1Arjen Lubachcabaretier, presentator, schrijver8.1 t/m 8.6Astrid Joostenpresentatrice 4.5, 4.7

B PersoonBekend van...Aflevering(en)Barack Obamapresident van de Verenigde Staten1.6, 1.8Barbara Barendsportjournaliste3.5Barbiepersoonlijkheid uit o.a. Oh Oh Cherso3.1, 3.4, 8.3, 8.4Bartho Braatacteur8.4Bas Smitondernemer, partner Nicolette van Dam12.2, 12.5 (stem)Bas van Wervenjournalist en presentator6.5Beau van Erven Dorenspresentator, acteur en schrijver1.9, 5.6 Ben Saunderszanger3.9Bep Lachebektypetje van Tineke Schouten8.6Bernhard van Oranje-Nassau, Van Vollenhovenprins van Oranje-Nassau12.1Bert van der Veerprogrammamaker en schrijver4.1 t/m 4.7, 5.1 t/m 5.7Bette Kruyspersonage uit Familie Kruys7.6Bianca Krijgsmanactrice en cabaretière7.1 t/m 7.3Billy Bakkerinwoner van Utopia6.5, 6.6Blake Carringtonpersonage uit de soapserie Dynasty6.2Bob Sikkesbouwkundige van het televisieprogramma Kopen Zonder Kijken12.2Bobbi Edenpornoactrice7.1, 7.4, 7.5Bodyguard van Lislepersonage uit de film Death Becomes Her, gespeeld door Michael A. Nickles12.5Boer Geertboer uit Boer zoekt Vrouw7.1, 7.4, 7.5Boer Johanboer uit Boer zoekt Vrouw6.4Boer Richardboer uit Boer zoekt Vrouw3.9Boerin Bertieboerin uit Boer zoekt Vrouw7.1, 8.4Bonnie St. Clairezangeres3.1Bradley CooperAmerikaanse acteur10.4Bram Moszkowiczadvocaat2.1, 2.4, 3.8, 5.1 t/m 5.7, 9.3Bridget Maaslandpresentatrice, actrice en model6.1, 6.5, 7.5, 11.4, 11.7 Brigitte Kaandorp **cabaretière2.2, 3.5, 3.8, 4.3, 4.7Britt Dekkermediapersoonlijkheid en winnares van Echte meisjes in de jungle4.1 t/m 4.7, 5.3Brooke Loganpersonage uit The Bold and the Beautiful10.4Brownie Dutchrapper en muziekproducent7.5, 7.6, 8.1 t/m 8.4Bruno MarsAmerikaans zanger en muziekproducent7.4

C PersoonBekend van...Aflevering(en)Camilla Parker Bowlesvrouw van Prins Charles en hertogin van Cornwall3.9Candy Dulfersaxofoniste5.1Captain Merill Stubingpersonage uit The Love Boat5.7Carice van Houtenactrice3.4, 8.5Carla Vreeswijkpersonage uit Moordvrouw7.4, 7.5Doctor Carlos Sandoval Castropersonage uit de Spaanse serie Vis a vis11.6, 11.7Caroline Tensenpresentatrice10.4Char MargolisAmerikaans medium1.2, 1.4Chazia Mouralipresentatrice1.1Cheryl Moreropersonage uit Gooische Vrouwen2.3, 2.8, 4.2, 4.7Chloe O'Brianpersonage uit 241.6Chris Zegersacteur, zanger en presentator9.4, 9.6Cilly Dartellpresentatrice1.3, 1.6, 1.7, 2.1, 5.6Claire Underwoodpersonage uit House of Cards9.1Clairy Polakjournaliste en presentatrice1.6, 1.8 t/m 1.10, 2.2, 2.8, 3.2, 3.4Clarice Starlingpersonage uit The Silence of the Lambs3.4Co Adriaansevoetbaltrainer8.1 t/m 8.4Columbopersonage uit Columbo2.6Connie Witteman (voorheen Connie Breukhoven)actrice en zangeres1.2, 2.6, 3.6, 4.3, 4.7, 11.5, 12.2Cor Hogenbirkpersonage uit Gooische Vrouwen4.2, 4.7Cora de Jongmoeder van Barbie5.1, 5.7Corry Koningszangeres2.2, 2.8, 4.6, 4.7, 5.3, 9.4

D PersoonBekend van...Aflevering(en)Daisypersonage uit Schone Schijn2.5, 2.8, 3.2, 3.4Dame Edna Everagefictieve televisiepresentatrice en schrijfster5.3Damian Diepeveen (Melluk)deelnemer Oh Oh Daar gaan we weer8.4Danni Lowinskipersonage uit Danni Lowinski6.4Daphne Deckers(scenario)schrijfster, columniste, presentatrice, actrice en voormalig fotomodel2.3, 5.2David Mendelbaumpersonage uit Divorce5.7, 7.2, 7.5David Rossipersonage uit Criminal Minds8.4Debora Siepman (Marloes of Romana)vriendin van Zanger Rinus die in zijn clips danst4.2, 4.5 t/m 4.7, 5.2Desiree Severijnpersonage uit Divorce5.7Dexter Morganfictief hoofdpersonage van de serie Dexter4.4, 4.7Dick Advocaatvoetbalcoach9.5, 11.4, 11.6, 12.5Dick van Lenneppersonage uit Medisch Centrum West9.2Diederik Gommersintensivist en voorzitter Nederlandse Vereniging voor Intensive Care12.1, 12.2Diederik Jekelwetenschapsjournalist en presentator RTL Boulevard11.4, 11.7, 12.1Dieuwertje Blokpresentatrice1.1, 3.4, 8.2, 8.4Dinand Woesthoffzanger, jurylid Superkids8.1 t/m 8.4Dokter Deenpersonage uit Dokter Deen5.1Dokter Tinuspersonage uit Dokter Tinus5.1Dokter Van der Ploegpersonage uit Zeg 'ns Aaa1.6Dolf Jansencabaretier6.5Dominic GrantBritse zanger5.4Dominic Seldisjurylid Maestro8.2, 8.4, 11.5Dominique van der Heydeparlementair journaliste 6.1, 6.3Dominique Weesieoprichter van PowNed7.2Donald Trumppresidentskandidaat Verenigde Staten 2016 en zakenman8.1, 8.3, 8.4, 8.6Doortje Lefèvrepersonage uit 't Spaanse Schaep3.9, 7.6Dorothy Zbornakpersonage uit The Golden Girls2.7Dotansinger-songwriter8.5Doutzen Kroesfotomodel en actrice5.4, 5.7Dries Roelvinkzanger3.5, 3.6, 3.8, 7.2, 7.4Dustin Hendersonpersonage uit Stranger Things9.2Dyanne Beekmanpresentatrice en styliste2.7

E PersoonBekend van...Aflevering(en)Ed SheeranBrits singer-songwriter7.5Eddie Monsoonpersonage uit Absolutely Fabulous2.7Eddy WallyVlaamse zanger3.9Edsilia Rombleyzangeres7.5, 7.6Edward Scissorhandspersonage uit Edward Scissorhands5.2Elizabeth Wardenpersonage uit Schone Schijn2.5, 2.8Ellie Lustwoordvoerder van de Amsterdamse politie8.1, 8.4Elvis Presleyzanger en acteur9.4Emmelie Lestrangepersonage uit The Blue Lagoon6.6Epke Zonderlandturner6.2, 6.3Eric Forresterpersonage uit The Bold and the Beautiful10.4Eric Meijersvoetbaltrainer10.1Eric van Tijn *muziekproducent en jurylid1.5, 1.7, 2.1, 2.7Erica Terpstravoormalig zwemkampioene, sportjournaliste, staatssecretaris en Tweede Kamerlid5.4, 5.6, 5.7, 6.6, 9.4Erik Dijkstra ***journalist en presentator9.1, 11.6, 11.7 Erik ten Hagvoetbaltrainer van Ajax10.1, 11.4, 11.6 Erland Galjaardprogrammadirecteur van RTL 47.1 t/m 7.6, 8.2, 8.5, 9.1Erwin van Lambaartalgemeen directeur en jurylid1.5, 2.2, 3.4, 3.6Esmée van Kampenactrice in PLUS-commercials6.1, 6.2, 6.5Euvgenia Parakhinadanseres en jurylid van So You Think You Can Dance3.8, 5.1 t/m 5.7Eva Jinekjournaliste en nieuwslezer1.7, 1.8, 4.3, 4.4, 4.7, 5.1 t/m 5.7, 7.3, 7.4, 7.7, 9.1Eva Simonszangeres, jurylid Idols8.1 t/m 8.3Evert Santegoedsroddeljournalist1.5, 2.1, 6.5, 7.5, 12.5 (stem)

F PersoonBekend van...Aflevering(en)Farrah FawcettAmerikaans actrice1.9Femke Halsemapolitica2.4, 10.1Ferry Boumanpersonage uit Undercover, gespeeld door Frank Lammers12.4Fester Addamspersonage uit The Addams Family3.1, 9.3Filemon Wesselinkjournalist en presentator3.8Fiona Heringmodeverslaggeefster, auteur en presentatrice1.3, 1.5, 2.5, 10.4Floortje Dessingradio- en televisiepresentatrice6.6Francine Fine-Sheffieldpersonage uit The Nanny2.6, 2.8Francis van Broekhuizenoperazangeres, comédienne en jurylid11.2, 11.3, 11.6, 11.7, 12.4 Frank Lammersacteur7.3, 7.4, 8.6Frank Masmeijertelevisiepresentator9.1Frank Underwoodpersonage uit House of Cards9.1Frank Visser *presentator en rechter2.3, 6.2, 10.4Frans Bauer **volkszanger en presentator1.5, 2.2, 3.8, 10.1, 10.6, 11.6, 12.3 (stem) Frans Molenaarcouturier3.3, 3.4Franz Josephpersonage uit de filmtrilogie Sissi3.3, 3.6Fred Ruttenvoetbaltrainer7.1, 7.6Freek Bartelsmusicalster1.4Freek Vonkbioloog7.3Frits Sissingpresentator1.3, 1.4Frits Westerparlementair journalist6.1

G PersoonBekend van...Aflevering(en)Gaston Starreveldpresentator en voice-over1.2, 1.9, 6.4, 6.6Geert Wilderspoliticus1.6, 2.1, 3.5, 3.8Geike ArnaertVlaamse zangeres10.1George Bakerzanger12.2George MichaelBrits popzanger3.6, 11.2Gerard Jolingzanger en presentator1.7, 1.9, 2.1, 2.3, 2.4, 3.1, 3.5, 3.6, 3.8, 6.5Gerda HavertongNederlands-Surinaams actrice1.5Gerda Smit *moeder van Jan Smit1.9, 2.1, 2.3, 3.4, 4.2Gerrie van Bovenpersonage uit New Kids6.4Gers Pardoelrapper5.6, 5.7Glennis Gracezangeres4.6, 4.7Goedele Liekensvoormalig Miss België, presentatrice en seksuologe6.1, 6.3, 6.4, 6.6, 8.1 t/m 8.4, 8.6Gordonzanger en presentator1.4, 1.5, 1.7, 7.1, 7.5, 7.6, 8.1, 8.3, 8.4, 9.4, 10.3Gordon RamsayBritse topkok1.7Graham NortonIerse acteur, komiek en televisiepresentator7.4Guus Meeuwiszanger3.1, 3.5, 3.8, 3.9, 4.4, 4.5, 7.5, 8.3, 8.5

H PersoonBekend van...Aflevering(en)Hakim Elfassihinwoner van Utopia6.5, 6.6Hannibal Lecterpersonage The Silence of the Lambs3.4Hans Breukhovenoprichter van Free Record Shop1.2Hans Goedkooppresentator, historicus8.2Hans Kazàngoochelaar en televisiepresentator6.2Hans Klokillusionist7.1 t/m 7.5Hans Kraay jr.televisiepresentator en voormalig profvoetballer5.3Hans van der Togtpresentator1.9Hans van Willigenburgpresentator1.9, 2.6Harm Edensscenarioschrijver, acteur en presentator1.3Harry Mens presentator en makelaar2.2, 2.7, 2.8, 3.2, 3.8, 4.6Harry Piekemaacteur in AH-commercials6.1, 6.2, 6.5Hayashideelnemer De nieuwe Uri Geller1.7HeinoDuitse schlagerzanger3.3Helga van Leurweervrouw3.8Henk Poortoperazanger11.3Henk Schiffmachertatoeëerder 7.5Henkjan Smitspresentator en talentscout3.1Henny Huismantelevisiepresentator en zanger7.1 t/m 7.6, 8.6Henry Schutsportjournalist en televisiepresentator6.2Herman Pleijemeritus hoogleraar historische Nederlandse letterkunde11.5, 11.7, 12.3Herman van der Zandtjournalist en nieuwslezer5.6Horatio Cainepersonage uit CSI: Miami1.4Humberto Tanschrijver en televisiepresentator2.5, 7.1 t/m 7.6Hyacinth Bouquetpersonage uit Schone Schijn2.5, 2.8, 3.2

I PersoonBekend van...Aflevering(en)Ilse DeLangezangeres3.5, 6.1, 6.2, 6.4, 6.5, 7.1, 7.4Imca Marinazangeres3.9, 5.3Inez Weskistrafpleiter6.1, 6.2Irma Sluis ***gebarentolk12.1, 12.3Isa Hoesactrice en schrijfster9.3Isabelle van Keulenjurylid Maestro en violiste8.2, 8.4, 11.5Ivo Niehe **presentator 1.1, 1.5, 2.6, 3.5, 3.8, 4.3, 9.6, 11.4, 12.1, 12.3 (stem), 12.6Ivo Opsteltenminister van Veiligheid en Justitie3.5, 3.8, 7.3

J